Fučíkova 329
925 21 Sládkovičovo
tel: +421 31 784 27 12
sladkovicovo@sladkovicovo.sk
V sobotu 30. augusta 2025 sa v Sládkovičove uskutočnila tradičná Rozlúčka s letom, ktorú zorganizovalo mesto Sládkovičovo spolu s kultúrnym spolkom Dió héj.
V sobotu 30. augusta 2025 sa v Sládkovičove uskutočnila tradičná Rozlúčka s letom, ktorú zorganizovalo mesto Sládkovičovo spolu s kultúrnym spolkom Dió héj. Podujatie prilákalo návštevníkov všetkých vekových kategórií, ktorí si prišli užiť pestrý program i priateľskú atmosféru.
Počasie síce neprialo a celý čas pršalo. Bol to však len taký letný dážď, ktorý nikoho neodradil – ani deti. Tie zistili, že bubliny sa dajú robiť aj v daždi a užili si to naplno.
Večerný hudobný program patril hudobnej skupine Omega Forever Band, obľúbenému Kis Grófovi, temperamentnej skupine Huncúti a o tanečnú náladu až do noci sa postaral DJ Spectus.
Na svoje si prišli aj tí najmenší. Pre deti boli pripravené tvorivé a zábavné aktivity: bublinová rybačka s klaunom Tomíkom, maľovanie obrázkov pieskom, hrnčiarska dielnička a maľovanie na tvár.
Nechýbali ani bufety s občerstvením.
Podujatie vzniklo v spolupráci s Oblastnou organizáciou cestovného ruchu Matúšova zem – Mátyusföld z verejných zdrojov a bolo realizované s finančnou podporou Krajskej organizácie cestovného ruchu Trnavský kraj a Ministerstva cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky.
Rozlúčka s letom sa tak stala dôstojnou bodkou za prázdninami a zároveň krásnym spoločenským stretnutím, ktoré opäť ukázalo, že Sládkovičovo má čo ponúknuť pre všetky
generácie.
Návštevnosť:
ONLINE:2
DNES:380
TÝŽDEŇ:1157
CELKOM:2242110
Informácie ktoré vás môžu zaujať