Rovno na obsah Rovno na menu
Menu
Mesto Sládkovičovo
MestoSládkovičovo
Diószeg város hivatalos honlapja

Futbal

Futbal

100. výročie sládkovičovského futbalu

Dátum: 6. 6. 2014

Mesto Sládkovičovo a Futbalový klub Slavoj Sládkovičovo vás srdečne pozývajú na oslavy
100. výročia sládkovičovského futbalu
v sobotu 28. júna 2014 na ihrisko FK Slavoj Sládkovičovo.
V rámci osláv sa odohrajú dva zápasy:
o 16.00 hod. – Starí páni Sládkovičovo – Starí páni Ferencváros Budapest,
17.30 hod. – Československí internacionáli – Výber najlepších bývalých hráčov FK Slavoj Sládkovičovo,
o 19.00 hod. – zvovuodhalenie pamätnej tabuľe Ladislava Józsu,
o 19.30 hod. – slávnostné pohostenie účastníkov futbalových zápasov,
o 20.00 hod. – stretnutie súčasných a bývalých hráčov FK Slavoj a fanúšikov klubu.
Občerstvenie zabezpečí usporiadateľ.

turnaj 2014

Futbalový turnaj O pohár primátora

Dátum: 8. 5. 2014

Výsledky futbalového turnaja o Pohár primátora mesta Sládkovičovo: 1. miesto – Juniori, 2. miesto – Starí páni, 3. miesto Bekaert, 4. miesto – SSOŠ, 5. miesto – Nový Dvor, 6. miesto – UNICEF, najlepší strelec Plameň Michev z tímu Bekaert

Futbalový turnaj O pohár primátora

Dátum: 30. 4. 2014

Turnaja, ktorý sa bude hrať vo štvrtok 8. mája 2014 na ihrisku FK Slavoj Sládkovičovo, sa zúčastnia mužstvá Bekaert, Kurinec team, Nový Dvor, UNICEF, SSOŠ, Kryt team, ktoré sú rozdelené do dvoch skupín a hrá sa 2×20 min.

interliga 2013

Interliga 2013

Dátum: 7. 10. 2013

V sobotu 6. októbra 2013 večer sa na multifunkčom ihrisku FK Slavoj odhrali posledné zápasy a uskutočnilo sa vyhodnotenie Interligy 2013. Najlepšie si v súťaži viedli futbalisti Dream Teamu, na druhé miesto sa prebojoval UNICEF a tretie miesto získal tím Levov. Najlepší strelec bol Ján Kondákor z Dream Teamu, najlepší obranca Jozef Vígh z Dream Teamu, najlepším brankárom bol vyhodnotený Erik Franko z UNICEF a najlepším hráčom interligy bol Oskár Orichel z FC Tottis. Poháry a ceny hráčom odovzdal primátor mesta Ing. Anton Szabó, ktorý im poďakoval za ich športové výkony a vyjadril nádej, že aj na budúci rik sa Interliga uskutoční

turnaj

Futbalový turnaj O pohár primátora mesta

Dátum: 12. 5. 2013

Pohár primátora mesta Sládkovičovo získalo mužstvo UNICEF, ktoré celý turnajom prešlo bez jedinej porážky. Na druhom mieste sa pri rovnakom počte získaných bodov víťazstvom vo vzájomnom zápase umiestnili chlapci Kryt teamu a na treťom mieste reprezentanti firmy Bekaert. Najlepším strelcom bol útočník mužstva UNICEF Ružič, ktorý strelil 5 gólov. Primátor všetkým futbalistom poďakoval za účasť v turnaji a zaželal im veľa ďalších športových úspechov. Športu zdar a futbalu zvlášť!!!

Futbalový turnaj O pohár primátora mesta

Dátum: 9. 5. 2013

Mesto Sládkovičovo pozýva futbalových fanúšikov na futbalový turnaj O pohár primátora mesta, ktorý sa bude hrať v sobotu 11. mája 2013 od 9.00 hod. na ihrisku FK Slavoj. Turnaja sa zúčastnia mužstvá: UNICEF, Nový Dvor, Bekaert, Kryt team a AC Gitano.

Vyhodnotenie Interligy 2012

Dátum: 29. 10. 2012

Dňa 26. októbra 2012 bola ukončená a vyhodnotená futbalová Interliga 2012. Primátor mesta odovzdal pohár kapitánovi víťazného mužstva Róbertovi Kyselovi. Na druhom mieste sa umiestnili hráči AC Gitano a na treťom tím UNICEF. Ocenení boli aj Marián Nagy – najlepší strelec. Erik Buchlík – najlepší brankár, Peter Kiss – najlepší obranca, Peter Štiak – najlepší útočník a Jaroslav Dančo – najlepší hráč sladkovičovskej Interligy 2012.

turnaj

Futbalový turnaj

Dátum: 18. 9. 2012

Mesto Sládkovičovo organizovalo FUTBALOVÝ TURNAJ PRÍPRAVIEK ROČNÍK 2003, ktorý sa konal 27. septembra 2012 na ihrisku FK Slavoj Sládkovičovo. Turnaja sa zúčastnili družstvá – FK Slavoj Sládkovičovo, FK Lokomotíva Trnava, FC Spartak Trnava a FC Nitra. Víťazom turnaja sa stalo družstvo prípravky FC Spartak Trnava a najlepším strelcom bol Sebastián Nebyla, ktorý v turnaji strelil 10 gólov. Domáci futbalisti získali bronzový pohár, čo je v takej silnej konkurencii úspech. Dôležitejšia, ako výsledky, je skutočnosť, že chlapci strávili krásny deň zdravým pohybom. Podujatie sa konalo s podporou VÚC Trnava a mesta Sládkovičovo.

futbal

Futbalový turnaj o pohár primátora mesta

Dátum: 9. 5. 2012

Futbalového turnaja sa zúčastnilo 6 mužstiev – Bekaert, Nový Dvor, UNICEF, Kryt team, KOAM a SSOŠ Sládkovičovo. Vo finále sa utkali mužstvá KOAM a Kryt team. Po nerozhodnom výsledku 1 : 1 boli v penaltovom súboji úspešnejší futbalisti KOAM-u, ktorí v turnaji zvíťazili a získali putovný pohár primátora mesta. Na 3. mieste skončili futbalisti SSOŠ Sládkovičovo a cenu pre najlepšieho strelca získal ich hráč Ladislav Botlík.

Kalendár kultúrnych, športových a spoločenských podujati na rok 2012

Dátum: 24. 2. 2012

Kalendár kultúrnych, športových a spoločenských podujati na rok 2012

interliga 2012

Vyhodnotenie Interligy

Dátum: 14. 11. 2011

Dňa 12. novembra 2011 sa zišli hráči a organizátori sládkovičovskej Interliga na slávnostnom vyhodnotení druhého ročníka súťaže. Pohár víťaza z rúk primátora mesta Ing. Antona Szabóa prevzali hráči tímu UNICEF, na druhom mieste boli futbalisti FC Tottis a tretie miesto vybojovali chlapci z Nového Dvora.

Informácie ktoré vás môžu zaujať

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Kalendár

Kalendár odvozu odpadu

Život v Sládkovičove

Virtuálna prehliadka

Virtuálna prehliadka mesta