Navigácia

Obsah

Pozvánka na stretnutie 50 - 60-ročných jubilantov

Typ: ostatné
Mestský úrad v spolupráci so Zborom pre občianske záležitosti v Sládkovičove Vás pozývajú na SLÁVNOSTNÉ STRETNUTIE 50 a 60 - ROČNÝCH JUBILANTOV, ktoré sa uskutoční dňa 12. októbra 2019 /t.j. v sobotu/ o 18,00 hod. v školskej jedálni /VŠ DANUBIUS/ na Richterovej ul. v Sládkovičove.
Po slávnostnom prijatí 50-ročných a 60-ročných jubilantov primátorom mesta organizujeme priateľské, spoločenské posedenie pri hudbe s večerou, na ktoré je vstupné 10,- € na osobu.
Táto pozvánka je zasielaná jubilantom s trvalým pobytom v Sládkovičove. V prípade, že ste v kontakte s jubilantmi, ktorí sa narodili alebo žili v Sládkovičove, oznámte im prosím termín konania slávnostného stretnutia s tým, že aj oni môžu podať záväznú prihlášku, ktorá je zverejnená i na webovej stránke mesta na: www.sladkovicovo.sk V prípade záujmu prosíme o vyplnenie záväznej prihlášky, ktorú nám doručte spolu so vstupným najneskôr do 2. októbra 2019 na Mestský úrad v Sládkovičove, č. dv. 10.

 

Mestský úrad v spolupráci so Zborom pre občianske záležitosti v Sládkovičove Vás pozývajú na Slávnostné stretnutie 50 a 60-ročných jubilantov, ktoré sa  uskutoční  dňa 12. októbra 2019 
(v sobotu)  o 18,00 hod. v školskej jedálni /VŠ DANUBIUS/ na Richterovej ul. v Sládkovičove.

Po slávnostnom prijatí 50-ročných a 60-ročných jubilantov primátorom mesta organizujeme priateľské, spoločenské posedenie  pri hudbe s večerou, na ktoré je vstupné 10,- € na osobu. 

Táto pozvánka je zasielaná jubilantom s trvalým pobytom v Sládkovičove. V prípade, že ste v kontakte s jubilantmi, ktorí sa narodili alebo žili v Sládkovičove, oznámte im prosím termín konania slávnostného stretnutia s tým, že aj oni  môžu podať záväznú prihlášku, ktorá je zverejnená i na webovej stránke mesta na: www.sladkovicovo.sk V prípade záujmu prosíme o vyplnenie záväznej prihlášky, ktorú nám doručte spolu so vstupným  najneskôr do 2. októbra 2019 na Mestský úrad v Sládkovičove, č. dv. 10. Pozvánka a záväzná prihláška


Príloha

Vytvorené: 8. 8. 2019
Posledná aktualizácia: 8. 8. 2019 11:45
Autor: