Navigácia

Obsah

OZNAM  - POSTREK PROTI KOMÁROM

Typ: ostatné
Mesto Sládkovičovo Vám oznamuje, že dňa 20.06.2019  (štvrtok) bude v meste Sládkovičovo   vykonaný postrek proti komárom.
V prípade nepriaznivého počasia bude  postrek vykonaný v dohodnutých náhradných termínoch.
 Použitý bude povolený prípravok ROTRYN 50 a overený  postup na ničenie komárov formou termomechanického aerosólu. Aplikovaný roztok je v nízkej koncentrácii a rýchle sa rozkladá na neškodné látky.  Neohrozuje prakticky preto ryby, plazy ani obojživelníky a je šetrný aj k necielenému hmyzu. Je neškodný pre domáce zvieratá. Nebezpečný môže byť pre včely a preto treba vykonať potrebné kroky na zamedzenie styku s postrekom. Informujeme  obyvateľstvo, aby pred začatím postreku zatvorili okná a dvere svojich domov.
Čas postreku je plánovaný  od 21.00 hod. podľa teploty vzduchu, a poveternostných parametrov v čase postreku.
Ukončenie predpokladáme po 24.00 hod.

Mesto Sládkovičovo Vám oznamuje, že dňa 20.06.2019  (štvrtok) bude v meste Sládkovičovo   vykonaný postrek proti komárom.

V prípade nepriaznivého počasia bude  postrek vykonaný v dohodnutých náhradných termínoch.

 Použitý bude povolený prípravok ROTRYN 50 a overený  postup na ničenie komárov formou termomechanického aerosólu. Aplikovaný roztok je v nízkej koncentrácii a rýchle sa rozkladá na neškodné látky.  Neohrozuje prakticky preto ryby, plazy ani obojživelníky a je šetrný aj k necielenému hmyzu. Je neškodný pre domáce zvieratá. Nebezpečný môže byť pre včely a preto treba vykonať potrebné kroky na zamedzenie styku s postrekom. Informujeme  obyvateľstvo, aby pred začatím postreku zatvorili okná a dvere svojich domov.

Čas postreku je plánovaný  od 21.00 hod. podľa teploty vzduchu, a poveternostných parametrov v čase postreku.

Ukončenie predpokladáme po 24.00 hod.


Vytvorené: 19. 6. 2019
Posledná aktualizácia: 19. 6. 2019 14:03
Autor: