Navigácia

Obsah

Do práce na bicykli

Do práce na bicykli  1Milí občania,
v týchto dňoch prebieha na Slovensku registrácia do kampane Do práce na bicykli 2019, do ktorej sa môžu zapojiť 2 – 4 členné tímy, ale aj jednotlivci. Princíp tejto súťaže je jednoduchý – dochádzať počas mája do práce na bicykli, čím človek podporí myšlienku ekologickej, zdravej a finančne výhodnej dopravy do zamestnania – minulý rok sa do súťaže zaregistrovalo viac než 11-tisíc ľudí! Zároveň budú registrovaní zamestnanci súťažiť o viaceré zaujímavé ceny, podporia svoje mesto v celoslovenskej súťaži samospráv, a najmä – spravia niečo pre svoje zdravie...

Dátum konania: 5. 5. 2019 začiatok od 08:31

Miesto konania: Mesto Sládkovičovo, Sládkovičovo

Typ akcie: šport, aktívne trávenie voľného času

Organizátor: Mesto Sládkovičovo

Milí občania,
v týchto dňoch prebieha na Slovensku registrácia do kampane Do práce na bicykli 2019, do ktorej sa môžu zapojiť 2 – 4 členné tímy, ale aj jednotlivci. Princíp tejto súťaže je jednoduchý – dochádzať počas mája do práce na bicykli, čím človek podporí myšlienku ekologickej, zdravej a finančne výhodnej dopravy do zamestnania – minulý rok sa do súťaže zaregistrovalo viac než 11-tisíc ľudí! Zároveň budú registrovaní zamestnanci súťažiť o viaceré zaujímavé ceny, podporia svoje mesto v celoslovenskej súťaži samospráv, a najmä – spravia niečo pre svoje zdravie. :)

Chceli by sme vám preto ponúknuť možnosť účasti v tejto kampani. BEZPLATNÁ registrácia 2- až 4-členných tímov, ktoré môžete vytvárať podľa vlastného uváženia spolu s kolegami, je možná najneskôr do 5. mája www.dopracenabicykli.eu.

Hoci je súťaž najmä o bicyklovaní, zapojiť sa môžu aj zamestnanci dochádzajúci do práce MHD alebo pešo. Tí budú mať počas mája možnosť zistiť, koľko CO2 svojím ekologickým spôsobom dopravy do práce v porovnaní s cestou autom ušetrili, a pomôžu tiež vylepšiť celkové štatistiky nielen našej spoločnosti či mesta, ale aj celého Slovenska.

Viac informácií nájdete na stránke www.dopracenabicykli.eu

Poďme si šetriť svoje zdravie, svoje financie, svoje mesto a životné prostredie!


Vytvorené: 5. 4. 2019
Posledná aktualizácia: 5. 4. 2019 08:34