Navigácia

Obsah

Do práce na bicykli - 7. ročník

Do práce na bicykli - 7. ročník 1Milí účastníci minuloročného ročníka projektu DO PRÁCE NA BICYKLI!

Radi by sme vás informovali, že je možné zaregistrovať sa do 7. ročníka národnej kampane Do práce na bicykli, v rámci ktorého budete počas mesiaca september (preložený z apríla z dôvodu pandémie COVID 19) súťažne dochádzať do práce na dvoch kolesách.
Registrácia tímov bude ukončená 7. septembra 2020...

Dátum konania: 1. 9. 2020 - 30. 9. 2020 začiatok od 08:00

Miesto konania: Mesto Sládkovičovo, Sládkovičovo

Typ akcie: šport, aktívne trávenie voľného času

Organizátor: Mesto Sládkovičovo

Doba trvania: 29.7 dní

Milí účastníci minuloročného ročníka projektu DO PRÁCE NA BICYKLI!

Radi by sme vás informovali, že je možné zaregistrovať sa do 7. ročníka národnej kampane Do práce na bicykli, v rámci ktorého budete počas mesiaca september (preložený z apríla z dôvodu pandémie COVID 19) súťažne dochádzať do práce na dvoch kolesách.
Registrácia tímov bude ukončená 7. septembra 2020.

Aj keď ste sa už niektorí registrovali do tohtoročného DO PRÁCE NA BICYKLI, pomôžte prosím rozšíriť túto myšlienku aj medzi svojich kolegov.

Tu je manuál ako si vytvoriť trasu, zadávať jazdy a pod.
https://www.dopracenabicykli.eu/eshop/engine/wp-cont ent/uploads/2018/02/Manu%C3%A1l-DPNB.pdf

Systém je nastavený tak, aby nedovolil pridať jazdy staršie ako 4 dni. Ak pridávate jazdu v deň jej absolvovania, napr. 10.9., systém vám dovolí pridať jazdy spätne len za dni 9., 8., 7., a 6.9. Dodatočné pridanie starších jázd nie je možné! Prosíme vás preto, aby ste si jazdy evidovali priebežne. Ak nie denne, tak aspoň raz za 2-3 dni.

Čo môžeme získať?

Najaktívnejšie samosprávy môžu pre seba získať jedno z 5 kvalitných cyklostanovíšť (5 cyklostojanov + cyklopumpu, vrátane inštalácie), ako aj ocenenie „Najaktívnejšia samospráva“.

3 najaktívnejšie samosprávy získajú mestský bicykel od spoločnosti LIBERTY TRADE, s.r.o. Rovnako bicykle, ale skladacie, získajú aj 3 najaktívnejšie spoločnosti.

Viac informácií o cenách nájdete na tejto stránke → https://www.dopracenabicykli.eu/co-mozem-ziskat. Jednotlivci zaregistrovaní v súťaži budú mať možnosť súťažiť o elektrický bicykel, darčekové poukážky a ďalšie ceny, ktoré do súťaže poskytli naši partneri.

Verím, že sa zapojíte a namotivujete aj ďalších 

S pozdravom

Silvia Prelovská, koordinátorka DPNB za mesto Sládkovičovo


Vytvorené: 28. 8. 2020
Posledná aktualizácia: 28. 8. 2020 08:46